Mieszkania na Sprzedaż, Banino

2 ofert

Mieszkanie na  sprzedaż Banino - KOMFORTOWE 4 POKOJE W WYSOKIM STANDARDZIE- BANINO.
Data dodania: 22.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Banino
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 90m²
Oferta SM008-5195
Cena 799 000 zł
cena / m² 8 878 zł

Mieszkanie na  sprzedaż Banino - Piękne i duże mieszkanie w Baninie ze zjawiskowym tarasem!
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Banino
Piętro: 1
Liczba pokoi: 4
Metraż: 171m²
Oferta SM008-5145
Cena 749 000 zł
cena / m² 4 380 zł
OKAZJA!

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies